Vítejte na e-shopu s díly a doplňky pro motorky, skútry a čtyřkolky. 

Dalfos Racing Team

Naše firma je na trhu již řadu let a samotný motoshop již od roku 2010. Ale až letos vzniká závodní team DALFOS RACING pro závody Rival Trophy 2020. 

Již od mala jsme toužili zkusit a zažít co je závodění, ale všechny motoristické sporty jsou dost cenově nákladné a i časově náročné. Ale nyní vznikl závodní seriál, který v ČR ještě nebyl! Závody motárdových pitbike na okruzích a i přes první sezónu těší se velkému zájmu. Jelikož se jedná o cenově dostupné závodění a samotné pořízení stroje s náklady na provoz jsou mnohem nižší než u velkých motocyklů. Na motorkách jezdíme od dětství, na pitbikách jezdíme už 10let ale kouzlo okruhů jsme ještě nezkusili ale je to výzva!

Náš team se skládá z bratrské dvojice Martin a Michal Doudovi pocházející z Libenic u Kolína. Soupeření a rivalita nás provází již od dětství, kdo bude lepší?

Sledovat dění můžete na blogu našeho pitbike racing shopu

Martin Douda #44

martin 44

Hlavní článek motoshopu od počátku. Klidnější povaha se projevuje i v sedle motorky s citem na plyn a správnou stopu. Současně vnímá i každou spáru na trati nebo kamínek aby si v dalším kole na daný úsek pozor :D Závodí hlavně pro zábavu bez velkých cílů.
Ročník: 1989 
Závodní stroj: Stomp Z3-160R Motard 

 

Michal Douda #37

michelin 37

Mimo motorku poradí s financemi. Jakmile na ní sedne, vypne mozek a jede. :D Vyznává agresivnější styl brzda-plyn, nevnímá co kde leží a prostě jede. Proto se bude snažit ve své skupině bojovat o příčky nejvyšší. Jede na Mitaskách, ale všichni mu říkáme Michelin.
Ročník: 1993
Závodní stroj: PBS Thunder 160 Motard

Trenér Pan G

trenér dalfos racing

Co by to bylo za racing team bez trenéra. Všichni myslí na rychlost, ale my začínáme od kořenů. Proto pan G je náš trenér pomalé jízdy. On v ní kraluje!
Ročník: on se nenarodil, on se vyskytl

 

Děkujeme partnerům za podporu
Dalfos Motoshop - Kompletní podpora ve vybavení
MBW - skvělé kombinézy Evo+ používáme k plné spokojenosti
Design69 - o parádní polepy se postaral J.Bartoň
Unpass - přípravky pro helmy i vybavení vozíme vždy s sebou
Stomp - kvalitní pitbike využívá Martin za výhodnějších podmínek
Bel-Ray - naše motory mažou osvědčené maziva
EK Chain - tu ukrutnou sílu přenáší na zadní kolo zesílené řetězy EK
Polisport - nejen v depu jsou potřeba stojany pod motorky
Motoškola Landa - poskytnutí cvičiště k tréninku

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání